Kartlı Geçiş Sistemleri

Kartlı Geçiş Sistemleri, modern binaların giriş ve çıkışlarını denetimli e analiz edilebilir hale getirir. CCTV ve diğer güvenlik sistemleri ile entegre edilerek bina güvenlik yönetimini üst düzeye çıkar.

Kartlı giriş sistemi, özel ve resmi kurumların personel ve ziyaretçi takiplerini kolaylaştırmak adına bunun yanı sıra turnike sistemleri ile desteklenerek güvenli bir kontrol mekanizması oluşturmak adına kullanılan geçiş kontrol sistemidir.

Kartlı giriş sistemleri endüstriyel tesislerde üretim departmanını idari departmandan ayırmak, dışardan gelen misafir ve ziyaretçilerin üretim alanına serbestçe girmesini engellemek, iş güvenliği adına açıklar oluşturmamak için kapıların birçoğuna kartlı giriş sistemi uygulanmış, güvenlik ve geçişler kontrol altına alınmaya başlanmıştır.

Sadece üretim alanında değil, yüksek güvenlik gerektiren bankalar, ofisler, askeri ve güvenlik kurumları gibi birçok alanda geçişleri kontrol altına ala bilmek için kartlı giriş sistemi tercih etmektedir.

CTI Mühendislik, kartlı geçiş sistemlerinde; ürün tedariki, projelendirme, müşavirlik, mühendislik ve devreye alma hizmetlerini, müşterilerine sunar.

Size yardımcı olmak için buradayız

Bina Yönetim Sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarınızı size özel olarak değerlendirebilir, sizin için özel çözümler üretebiliriz.

BİZE ULAŞIN